Výsledky 1 až 25 z 29

Téma: Windows 10

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Windows 10


    I7-4770T @ 3,1 ghz /ASRock B85M-GL/2x 8gb / RX570 Sapphire / wd blue 500 & 1TB, Crucial BX200 - 240GB/Evga 750w semimod/ samsung dvd-rw/Spartan 3 LT fan 90@120 /BenQ VW2245Z/ Asus xonar ds sound/Win 10 Pro x64 / Net UPC a par větrniku Zalman z3 x201

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    269

    Standardní Re: Windows 10

    Citace Původně odeslal JERROME Zobrazit příspěvek
    Komentáre:
    polo (neregistrovaný) ---.78-98-39.t-com.sk
    open-source OS

    Nech si to sledovanie na W10 uziju.

    bez přezdívky 10
    Napodobne...
    Ale je to zajimava utilita pro lidi, kteri se nemuzou zbavit zavislosti na widlich

    Jarda_P 24
    Zavislosti na Widlich se lze zbavit snizovanim davek. Z Windows 10 prejit na 8.1, 8, ..... XP, 2000, 98..... 3.0.... 1.0. Nekde v prubehu tohoto procesu organismus zacne Widle odmitat, coz se projevi zachvatem s penou u huby. Po propusteni z hospitalizace dotycny na Widle uz nikdy nesahne.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  3. #3

    Standardní Re: Windows 10

    Jsou to KURVY KURVY KURVY
    Dneska se Microsoft posral, protože se bez mého vědomí nasral asi na 10 pc kolem mne, přitom nikdo z těch lidí nedal ani OK, ani souhlasím ani hovno.
    Sakra
    Paul Atreides
    NPE-squad.com - Clan Leader

    COMP: Win7 x64 prof. | C2D E8400 3Ghz | ASUS P5B DeLuxe | Corsair 6000 MB DDR2 800MHz | ASUS GTX 560 Ti 1GB-DDR5 | SB Audigy SE 7.1 | Seagate 1000GB & 500GB (šuple WD 320GB) | Corsair 520W | 26" LG fullHD 1920x1080px 8ms
    NAS-server: Win Home Server 2011 | 1,6 Atom D525 (2 core | 4 threads) | ASrock mini-ITX | 4 GB DDR3 800MHz | Western 1TB GreenPower | Fortron 200W 80-BronzePlus | ftp, web, mumble, vpn, Servio DLNA share system, komplet PLEXI case
    NetBook: ASUS Eee1001PQ (violet) | 1,6 ATOM | 1 GB RAM | 250GB HDD | 1024x600 px LCD | baterie 7h :)
    FOTO: Olympus E-520 | 14-42 ZuikoDigital | 40-150 ZuikoDigital

  4. #4

    Standardní Re: Windows 10

    Tohle?
    Aktualizace na Windows 10 zatím spadala do kategorie „volitelné“, o její stažení a instalaci musel požádat uživatel. Nyní byla přemístěna do kategorie „doporučené“, a při základním nastavení systému se tak stáhne a spustí automaticky.
    http://technet.idnes.cz/microsoft-se...0_software_nyv
    Lenovo Thinkpad X220 (i5 2410M, 16GB RAM, HD3000, 12,5" IPS, 1TB HDD Seagate 7mm, 120GB mSATA Crucial M4), Mini Dock Plus Ser. 3, 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

  5. #5
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    269

    Standardní Re: Windows 10

    Uzivatelum, kterí si rezervovali upgrade na Windows 10 ci mají zapnuté automatické aktualizace pres Windows Update, pomáháme pripravit jejich zarízení na Windows 10 tím, že se stáhnou soubory, které jsou nezbytné pro budoucí instalaci. To v dusledku umožní hladší prubeh upgradu a soucasne zajistí, že zarízení má neustále poslední verzi softwaru,” rekla nám v zárí Jana Vávrová z Microsoftu.
    Dojemné, jak jsou nápomocní. Kdyby ktakhle vsichni pomohli kazdé babicce o holi, která si na frekventované ulici netroufá vkrocit na prechod pro chodce

    Citace Původně odeslal Mikus Zobrazit příspěvek
    Komentáre:
    ...
    Jarda_P 24
    Zavislosti na Widlich se lze zbavit snizovanim davek. Z Windows 10 prejit na 8.1, 8, ..... XP, 2000, 98..... 3.0.... 1.0. Nekde v prubehu tohoto procesu organismus zacne Widle odmitat, coz se projevi zachvatem s penou u huby. Po propusteni z hospitalizace dotycny na Widle uz nikdy nesahne.
    Zatím mi z 98icek huba nepení, i kdyz nekdy prudej taky dost (byt - subjektivne, v rámci mých potreb - jiste ne víc, nez by novejsí verze); onehdá se mi v rámci oprav po zas jednom kompletním sborcení podarilo uvést v zivot rúzné veci, co jsou i predmetem neoficiálního SP a celková performance se mi tím zlepsila (relativne) obrovsky. Nejenom, ale napr. stahování z Netu (ADSL 5 Mbit/s netto) se zrychlilo prúmerne asi 3 - 4x - párkrát uz jsem takrka dosáhnul maxima, o cemz se mi drív nemohlo ani snít, 2 Mbit/s býval vzácný ojedinelý úspech, spís to bylo tak okolo 500 - 800 kbit/s ci méne).

    Ale jinak sledovací tendence meli uz tenkrát. Na 1. míste to byl Drwatson (udelán uz pro 95ky, ne-li snad dokonce 3.11ky), který umozní Microsoftu analyzovat problém na PC a najít resení - potud OK, ale netají se tim, ze sice aktivne nehledaj, ale kdyz narazí na nejakou neprístojnost, vyhrazují si právo príslusných krokú proti uzivateli. Dnes uz sice dávno neopravují, ale kdyz se nevypne resp. se aktivuje, tak tam Drwatson zatelefonuje stejne jako drív. A IE6 mel vzdycky tu vlastnost, ze cas od casu, bez ohledu na nastavení defaultu, najel pri spustení automaticky na microsft.com. Dnes je m$.com na 98cky v siroké míre bloknutý (pres jakýkoliv prohlízec), tohle ale pokracuje, akorát ze mi tam vnucujou upgrade. Pri tom si clovek uvedomí, jaké mozná jeste dalsí moznosti lézt jednomu na komp s tim IE maj, o kterých nikdo neví. Jak se ríká, nejvetsí trojan ze vsech trojanu jsou Wokna sama, a to se ríkalo uz pred 10kama, natoz dnes.

    Ale na obecném prudení nemá zdaleka vinu jen Microsoft. Mnohdy, kde se po technické stránce SW Microsoftu neslucuje s prístupem jiných tvúrcú, není treba hledat púvod chyby práve na strane MS. Leckdy je to otázka základního filozofického postoje, který múze mít své oprávnení i ve víc naprosto odlisných smerech - podle toho, co kdo od prísluného nástroje, který mu má slouzit, ocekává, jakým zpúsobem s ním chce nebo potrebuje zacházet. Katastrofa vznikne, kdyz se bez ohledu na to svetu zacne vnucovat jeden jediný standard, který uzití jiných, v daném prípade potrebnejsích a uzitecnejsích de facto vylucuje. Drív se tohle vytýkalo Microsoftu, dnes bych skoro rek, ze to jde predevsím od jinud a naopak Microsoft je tlacen, mnohé z toho, za co v minulosti i mohl být chválen, vzdát.
    Naposledy upravil Mikus; 23.05.2016 v 03:30.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  6. #6

    Standardní Re: Windows 10

    Musím říct, že na 4 PC v kanclu, kde snad jen 2 jsou totožné, jinak ty další 2 mají naprosto odlišný jak HW tak SW, proběhla všude instalace v pohodě a docela i rychle (do půl hoďky).
    Ovšem dnes ráno na mém PC (nejvíce SW) jsem musel 5x restartovat abych mohl vůbec pracovat.
    1) nespustil se mi Corel
    2) po restartu když šel Corel, tak mi nešel spustit všechny složky na serveru (F:, G: apod...)
    3) když po dalším restartu už tohle šlo, kliknul jsem na Firefox nebo Chrome a ani hovno, kolečko se točí točí točí
    Zkusil jsem i správce úloh, že bych ty Appky vypnul a znovu zkusil.. Jenže on nešel paradoxně spustit ani správce úloh.
    Po dalším restartu 4) Chrome ano, FF stále nikoliv. Správce úloh opět tuhoš...
    Nyní 5 start PC už běží vše OK, aniž bych kdekoliv, cokoliv změnil...
    TBB

    Mimochodem, asi před měsícem jsem všude všem vyměnil HDD za SDD, a všichni si pochvalovali jak je to nyní svižné. Jenže z příchodem "rychlých" W10 se jim všem systéím zpomalil... I já mám ten pocit, že na PC musím čekat v místech, kde jsem předtím nečekal... Tak to jsou jen drobné malé zkušenosti...
    Paul Atreides
    NPE-squad.com - Clan Leader

    COMP: Win7 x64 prof. | C2D E8400 3Ghz | ASUS P5B DeLuxe | Corsair 6000 MB DDR2 800MHz | ASUS GTX 560 Ti 1GB-DDR5 | SB Audigy SE 7.1 | Seagate 1000GB & 500GB (šuple WD 320GB) | Corsair 520W | 26" LG fullHD 1920x1080px 8ms
    NAS-server: Win Home Server 2011 | 1,6 Atom D525 (2 core | 4 threads) | ASrock mini-ITX | 4 GB DDR3 800MHz | Western 1TB GreenPower | Fortron 200W 80-BronzePlus | ftp, web, mumble, vpn, Servio DLNA share system, komplet PLEXI case
    NetBook: ASUS Eee1001PQ (violet) | 1,6 ATOM | 1 GB RAM | 250GB HDD | 1024x600 px LCD | baterie 7h :)
    FOTO: Olympus E-520 | 14-42 ZuikoDigital | 40-150 ZuikoDigital

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele HollyG
    Založen
    12.01.2004
    Bydliště
    Praha
    Věk
    38
    Příspěvky
    1 054
    Vliv
    273

    Standardní Re: Windows 10

    Tak trochu bokem, vite ze kdyz mate Win7 Retail, tak s upgradem na Win10 uz to dale neni retail, ale OEM? Tedy nelze ji jiz nainstalovat na jiny pocitac.
    Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!
    I'm not arrogant...I'm just better than you!

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Windows 7 (Microsoft Confirms Windows 7 for 2010)
    Založil Terminator v sekci fóra Windows 7
    Odpovědí: 1035
    Poslední příspěvek: 04.04.2010, 15:24
  2. Firefox + Windows Media Player plug-in + Windows XP SP1 (řešení)
    Založil Dworkin v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 08.03.2009, 19:40
  3. Problem s Windows XP pro? pri spusteni windows zhasne obrazovka
    Založil skorec1 v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 24.02.2007, 14:38
  4. Mail server na windows ? a Monitoring site na windows ?
    Založil Dade_Marfi v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 16.06.2005, 15:38
  5. Veliký problém s Windows 98 a Windows 98SE. PRO EXPERTY
    Založil Jan Hanz v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.06.2003, 12:47

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •