2 Spec
Nepozrel by si sa na to napájanie procíka u túch blbých GIGABYTOV už ma to sere že sa tam dá nastaviť len +5~10%.A ako vieš niesú práve najpresnejšie.
2 Spec
Nepozrel by si sa na to napájanie procíka u túch blbých GIGABYTOV už ma to sere že sa tam dá nastaviť len +5~10%.A ako vieš niesú práve najpresnejšie.
KILL -9 .If U step out of line :),Pre Zillu SILENCE!!! I KILL YOU!!!:)
Toto téma si právě prohlíží 3 uživatelů. (0 registrovaných a 3 anonymních)