Výsledky 1 až 25 z 237

Téma: Těžení Bitcoin na GPU

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member
    Založen
    24.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    41
    Příspěvky
    721
    Vliv
    0

    Standardní Re: Těžení Bitcoin na GPU

    jo jo, mluvil o DOGECOIN
    podle kalkulacky, kterou mi ukazoval to vychazi na 43dni na 1BTC (ve stroji jsou dve ATI GPU 290x). Nebo ma v uvaze nekde chybu ? Neco uz natezil a za BTC smenil. Taky rikal ze bude vzdycky tezit menu ktera se zrovna ke kurzu BTC hodi

  2. #2
    (s redukovanými rozměry) Avatar uživatele Behemot
    Založen
    27.09.2007
    Bydliště
    Praha 6, 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
    Příspěvky
    704
    Vliv
    242

    Standardní Re: Těžení Bitcoin na GPU

    Těžit tam kde platíš elektriku je na palici, máš z toho hovno…a akorát to kurvíš ostatním
    Jsem k dispozici na kontaktních údajích uvedených v profilu, na webu (viz odkaz výše) a na Behemot@jabber.cz.

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele sasha
    Založen
    26.10.2002
    Bydliště
    Kuttenberg
    Příspěvky
    1 114
    Vliv
    307

    Standardní Re: Těžení Bitcoin na GPU

    ted mi jeden kolega doporucil http://www.qrk.cc
    zatim jsem nainsatloval a zkousim
    jede to na CPU takze uvidime casem, treba se oplati nejaky xeonek s 1nti jadry
    Q9450.R4850.SM215tw.P5Q-Deluxe.x500.NZC130.Pix-501.xen

  4. #4

    Standardní Re: Těžení Bitcoin na GPU

    ze by tezeni na cpu ? to by se hodilo. mam v praci hodne i3 a i5 na kterem bezi office
    i5 2500K @ 4ghz 1,18V ,GELID Solution Tranquillo,ASUS P6P67-M-PRO,Kingston HyperX Blu 8GB (2x4GB) DDR3 1600 XMP,GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable OC 1GB

  5. #5
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    44
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní Re: Těžení Bitcoin na GPU

    Tak ono stačí si vybrat libovolnej coin tady a vrhnout se na to... teoreticky to asi fakt jde, pokud se ti podaří natěženej coin pak prodat.
    http://www.coinwarz.com/cryptocurrency
    CUBE> Ryzen 7 7700X + Arctic Lq Frzr III 64 GB DDR5-6000 ◦ ASUS TUF B650PLUS ◦ ASUS RTX3060 OC 12GB ◦ Kingston KC3000 2TB ◦ SS G12 GM-650 Gold ◦ Samsung S27A800 4K
    WORK> HP EliteBook 845 G9 ◦ Ryzen 5 PRO 6550 ◦ 32 GB DDR3 ◦ 2048 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 32" Dell 4K ◦ Win11 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 2x4 TB WD RED + 2x16 TB Toshiba ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung UE55Q55T 55" 4K ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB760iGS ◦ Mikrotik CSS610
    ◦ Mikrotik CRS326 ◦ UniFi WLAN ◦ Xerox B235 ◦ Canon PiXMA MG5350

  6. #6
    Junior Member
    Založen
    11.03.2012
    Bydliště
    Ledeč nad Sázavou
    Věk
    50
    Příspěvky
    67
    Vliv
    177

    Standardní Re: Těžení Bitcoin na GPU

    Coinwarz vetsinou obsahuje coiny, ktere jsou jiz delsi dobu mozne tezit, ale samozrejme to s tou profit-tezbou souhlasi, narozdil treba od http://www.coinchoose.com/. Coinwarz ale nema vsechny coiny. Napriklad jsou dnes coiny, ktere se snazi branit proti moznym prichozim ASIC-scrypt minerum, treba Vertcoin a nebo Ultracoin. Pred par dny byly zrovna na slusnem vzestupu a ted uz spadly. Spousta men dostane hodnotu treba az tehdy, kdyz se dostane obchodovani s touto menou na cryptsy.com. Kdo ale nechce spekulovat (ja to take nedelam), tak se da dobre ridit podle Coinwarz. Doge mel vcera v noci puleni odmeny, takze ted uz tak vyhodny neni a LTC je na tom lepe.

  7. #7
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    44
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní Re: Těžení Bitcoin na GPU

    Koukám že na coinchoose zas chybí některé, které na coinwarz jsou. Např. SMC.
    Jinak jedete někdo "automatický" přepínání těžení na základě ziskovosti? CGWatcher to umí celkem dost zajímavě, doporučuju omrknout.
    CUBE> Ryzen 7 7700X + Arctic Lq Frzr III 64 GB DDR5-6000 ◦ ASUS TUF B650PLUS ◦ ASUS RTX3060 OC 12GB ◦ Kingston KC3000 2TB ◦ SS G12 GM-650 Gold ◦ Samsung S27A800 4K
    WORK> HP EliteBook 845 G9 ◦ Ryzen 5 PRO 6550 ◦ 32 GB DDR3 ◦ 2048 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 32" Dell 4K ◦ Win11 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 2x4 TB WD RED + 2x16 TB Toshiba ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung UE55Q55T 55" 4K ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB760iGS ◦ Mikrotik CSS610
    ◦ Mikrotik CRS326 ◦ UniFi WLAN ◦ Xerox B235 ◦ Canon PiXMA MG5350

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •