Omlouvam se, uz jsem to nasel... Nenapadlo me pravym tlacitkem kliknout na nazev ty aktualizace a tam lze dat opravdu skryt! Timto Vam moc dekuji!![]()
Omlouvam se, uz jsem to nasel... Nenapadlo me pravym tlacitkem kliknout na nazev ty aktualizace a tam lze dat opravdu skryt! Timto Vam moc dekuji!![]()
CPU C2D E8400 3GHz VGA Leadtek 8800GTS 512 RAM Kingston 2x 1024MB 1066MHz MainBoard Asus P53 X38 HDD Seagate 1TB 32MB Cache
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)