Ja mam DUT3C(seria JIUHC(B?)) teraz si nepamatam-takze max 1.8V?Na to napatie na DDR sa to naozaj hra minimalne-skuor sa mi zda,ze pri 2.5V je to stabilnejsie.
Takze som asi s danou zostavou dosiahol maximum-stabilne FSB 177.
Este ma stve frekvencia na graf. karte,ale to som dal na ine forum.
Casom skusim znizit nasobic a dvihnut FSB-ale ci to zvysi celkovy vykon... Vcera som to dotiahol v 3D MArk2001SE na hranicu 9500b.,ale aj to pri rozliseni 800x600x16.Pohyby v DOOM3 su uz mierne zotrvacne,PC nestiha...




Odpověď s citací