Výsledky 1 až 18 z 18

Téma: Extigy

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Extigy

    Ano, máš pravdu. I toto je důvod, proč mám zájem. Na eBayi pravidelně nakupuji, ale nákup dosti jeté zvukovky bez veškerého příslušenství s nejistým stavem a navíc s nutností platit dovozní clo je pro mě už nezajímavé. Proto jsem se zeptal tady
    Lenovo ThinkPad T400s (Intel Centrino 2 vPro 2.4GHz, 8GB RAM, Intel GMA 4500MHD, 250GB HDD 1.8" Toshiba)

  2. #2

    Standardní Re: Extigy

    Hej, ja som to tiež tak riskol a myslím že som dobre kúpil. Zvukovka bola bez diaľkového ovládača, ten som objednal od iného, a musel som si kúpiť aj adaptér, keďže ten americký bol nepoužiteľný, a nebol tam ani podstavec na vertikálnu polohu. Inak vidno na tej Extigy, že má tých 10 rokov, nie je v úplne najlepšom stave čo sa týka vzhľadu, chýbajú tam aj krytky na optiku, občas nejaká špina, škrabance a tak. Ale hlavne že funguje.
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  3. #3

    Standardní Re: Extigy

    Neviete niekto, na čo slúži ten MIDI in konektor? Dá sa použiť ako normálny zvukový vstup? Chcel by som tam napojiť audio výstup z tabletu, všetky ostatné vstupy mám už obsadené, len tento je voľný, a skúšal som nejaký 5 Din kábel a nejde mi to.
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  4. #4
    Senior Member mince Avatar uživatele puki
    Založen
    17.05.2003
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    683
    Vliv
    274

    Standardní Re: Extigy

    Ak si dobre pamätám tak SB používal na MIDI ten mini DIN (ako PS/2 len o pin menej) a k tomu predávali konverziu na klasický veľký MIDI DIN (ako u hudobnej aparatúry).
    Na ten klasický DIN existujú konverzie, len si treba dať pozor na akých pinoch je čo vyvedené. Tuším je to fyzicky kompatibilné so starými motorkárskymi intercom sadami, ale piny nesedia. Niekto z okolia sa stažoval, že si tak kúpil kábel a zistil, že bol pre synťáky. Bude to platiť aj naopak.

    Prípadne ak zistíš pinout oboch adaptérov tak si môžeš vyrobiť vlastný.

    Čo sa týka zvuku priamo na SB tak netuším, čo drivery dovolia...

  5. #5

    Standardní Re: Extigy

    Tak Extigy má na MIDI ten veľký DIN, ako na staré klávesnice z doby pred PS/2. Bude to asi dosť problém, lebo taký kábel z MIDI DIN na stereo jack u nás asi ani nedostať a kupovať to zo zahraničia nie je zrejme výhodné. Zatiaľ som to vyriešil tak, že som si kúpil rozdvojku na jack a napojil som tam vstup z tabletu takto, spolu s výstupom z compu. Ide to, aj keď pomerne ticho, ale ak pridám hlasitosť na reprákoch, dá sa to počúvať.
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  6. #6

    Standardní Re: Extigy

    Citace Původně odeslal IntEx Zobrazit příspěvek
    Ano, máš pravdu. I toto je důvod, proč mám zájem. Na eBayi pravidelně nakupuji, ale nákup dosti jeté zvukovky bez veškerého příslušenství s nejistým stavem a navíc s nutností platit dovozní clo je pro mě už nezajímavé. Proto jsem se zeptal tady
    Ak by si nahodou este mal zaujem o ten Extigy, asi ju budem predavat
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 4 uživatelů. (0 registrovaných a 4 anonymních)

Podobná témata

  1. Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 13.10.2003, 16:15

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •