Catalyst 3.2 asi nejsou Q3 friendly.Protože mě to plivlo jen 90,4 FPS při 1024x768x32 bit, all max. Přitom 640x480x16 mě to dává 290
No nic, dávám skoro stejně v UT2003 botmatch jako v Q3A
![]()
Catalyst 3.2 asi nejsou Q3 friendly.Protože mě to plivlo jen 90,4 FPS při 1024x768x32 bit, all max. Přitom 640x480x16 mě to dává 290
No nic, dávám skoro stejně v UT2003 botmatch jako v Q3A
![]()
AMD A64-7750-X2-BE 2700@3000MHz (15x200/1,3V) | AC Freezer Extreme | 4xArctic FAN Pro TC 80x80 | Gigabyte MA78G-DS3H | A-DATA 2x2GB 1066Mhz 5-5-5-15-2T | WD 320GB/16MB | Samsung 500GB/16MB | Samsung SH-S223F | SAMSUNG 226BW | SB X-Fi Fatal1ty Champion+Thomson DPL2000+HomeMade bedny+subwoofer 12" 30-125Hz (-3dB) | Leadtek PX8800GT default+AC Accelero+ AC fan 12-1000ot/m | Microsoft Intelli Mouse Explorer 3.0 | Chieftec MATRIX SILVER+ FORTRON Blue Storm 400W |
3DMk01 3DMk03 3DMk05
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)