Catalyst 3.2 asi nejsou Q3 friendly. Protože mě to plivlo jen 90,4 FPS při 1024x768x32 bit, all max. Přitom 640x480x16 mě to dává 290 No nic, dávám skoro stejně v UT2003 botmatch jako v Q3A