Citace Původně odeslal Warlord
ikdyby si nemel ty mustky prelepeny a odpalil bys to tak bys to mel okoureny, takze bys stejne o tu zaruku prisel... ale uprimne, zaruka ti je na nic, protoze ti ji v pripade poruchy na 99% neuznaj, ver mi
mluvi z vas neskusenost ja mam prepalene 2 L3 mustky a abys oznal ze je prepalenej musis bud pouzit lupu a nebo tusit ze procesor mel mustky prepalovane a soustredit se nato misto... clovek kterej nevi jak se premapovava(asi vetsina techniku) nebo dokonce laik nepozna ani h...