Ale takový pocit když přetaktuješ 1700+ na 3200+ a stálo tě to 2000Kč.![]()
Ale takový pocit když přetaktuješ 1700+ na 3200+ a stálo tě to 2000Kč.![]()
Prescott 650@17x200/1,4V,Intel i915 GAG,2045MB DDR400 (2-3-3-7),WD 320GB,MSI 6600 500/600 s VM-101
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)