No, ja mam ted 2,8 GB/s (pri 150MHz FSB/375MHz RAM) a nejvic jsem mel nejak 3,1 GB/s (pri 166 FSB/415 RAM)
No, ja mam ted 2,8 GB/s (pri 150MHz FSB/375MHz RAM) a nejvic jsem mel nejak 3,1 GB/s (pri 166 FSB/415 RAM)
Secondary rig: mATX ASUS A8NE-FM • A64 • 1GB DDR500 • X800 (390/700 @ 446/892) • 400GB SATA • Zalman VF700 + AC Freezer + AC Fan + Chill 500W
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)