Původně odeslal Marty DEP? Data Execution Prevention? To s tím přece vůbec nesouvisí. S PAE Windows zpřístupní [4GB - paměť rezervovaná pro PCI zařízení]. Viz. http://cs.wikipedia.org/wiki/Physica...C3.ADzen.C3.AD Takže jestli máš gigovou grafiku, tak se není čemu divit Souvisí, viz návod MS v prvním postu. Se zbytkem souhlas. Podle mě má PEA funkční.
i3-2120 + intel Deer Flat (P67) + 8 GB DDR3 1333 + Radeon HD 6850 + Crucial M4 + WDC WD5002ABYS + Seasonic G-550 + Redstar U-703; w7 Pro x64 CS:S, CATIA V5, PRO/E
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Zobrazit klíčová slova
Pravidla fóra