Mam ten samy pocit, ze teplota je brana z cidla, protoze 37° pri 166*12, sice pri default. napeti se mi zda malo. O kolik muze byt teplota v jadre vyssi ?? 10 - 15° ??Původně odeslal nex
Mam ten samy pocit, ze teplota je brana z cidla, protoze 37° pri 166*12, sice pri default. napeti se mi zda malo. O kolik muze byt teplota v jadre vyssi ?? 10 - 15° ??Původně odeslal nex
AMD AthlonXP 1700+@2250MHz (12,5*180)| Asus A7V8X | 512 MB DDR333 Samsung| Nvidia GeForce 4 4200
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)