Původně odeslal arcanus 2all: tak fajn, v podstate mate pravdu a este raz sa ospravedlnujem... naozaj som neuvazoval tak ako vy a tym padom som si to ani neuvedomil.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Pravidla fóra