nLite/vLite, integrace SP, ovladačů, přednastavení OS, vypnutí swapu, obnovení systému, přesměrovat veškerý temp na RAMdisk, v případě úspěšné instalace aktualizací smazat zálohy příslušných souborů před nimi, ...
nLite/vLite, integrace SP, ovladačů, přednastavení OS, vypnutí swapu, obnovení systému, přesměrovat veškerý temp na RAMdisk, v případě úspěšné instalace aktualizací smazat zálohy příslušných souborů před nimi, ...
"Internet je místo, kde většina žen jsou ve skutečnosti chlapi, chlapi jsou chlapi a většina dětí jsou agenti FBI." | "Kdo chce kam, pomozme mu tam." | "Neexistují velké problémy, ale malá kladiva."
2JejKey: pomuzes si na zacatku ze mas vse predinstalovane, ale pokud si clovek co trochu sasi s HW, preinsalovava ovladace a tak, tak to bobtna jako krava... a mazat se to vazne neda...
Home: Core i5-2500k @ 4,2, Gelis Solution Tranquillo r.2, Patriot 2x8GB 1600MHz DDR3, Gigabyte Z77 D3H, Gigabyte R9 290 4GB GDDR5 + Windforce 3X, ASUS ASUS Xonar DX/XD, OCZ Vertex3 128GB, Samasung Spinpoint 1TB HD103UJ, Samasung Spinpoint 2TB HD204UI, Pioneer DVR-212, Corsair VX550, Thermaltake Wing RS100, Logitech UltraX Premium, A4Tech Bloody V7, Dell Ultrasharp U2412M
Mobile: E6420, Core i-7 2720QM, RAM 4GB 1333MHz, SSD 128GB, NVIDIA NVS 420M, 1600x900
...default, zatim
Drupal freelancer
Pokud obsah té složky smáznu z jiného OS, zpusobí to nějaké potíže?
našel jsem tohle http://www.iishacks.com/2011/06/23/r...s-folder-size/ a zdá se,že jsem blízko ale hlásí to chybu 87, že příkaz v tomto kontextu nebyl rozpoznán.
Naposledy upravil Gestler; 17.05.2012 v 01:45.
INTEL Core I7 2600K D2 @5Ghz HTon , Asus Maximus V Extreme Z77,4x4GB Kingston Predator 2400Mhz,MSI LIGHTNING 680GTX 1400/7100,24"Benq PVA 16:9
2xSamsung SpinPoint F1 HD322HJ Sata II RAID 0 + Intel X25 SSD,WD my BOOK 1TB,700W Delta Electronics/HP,Hama - URAGE.
Chlazení : Čerpadlo: Laing 18W + XSPC TOP Radiatory: MORA2 + 9x120mm fan , XSPC RX480 + 4x120mm fan Bloky : CPU - CAWEDOG ZOUY 2.0 NB,SB+MOS EKuniversal
HARD CORE HW SERVIS - SERVIS S POUŽITÍM PROFESIONÁLNÍ TECHNIKY V OBLASTI : REBALLINGU, REFLOW, DIAGNOSTIKY - kompletní opravy poškozeného PC HW, které vám nikde jinde nenabídnou
Gestler: to som skusal(Win 7 Ult. 64bit) ale nespravilo to nic.
Inak podobna otazka: co ak zmazem obsah tej zlozky? Je mi jasne ze sa mi trochu robije system, ale je mozne ze sa tym zbavim kniznic ktore sa nepouzivaju a system si sam dotaha len to co potrebuje? Teraz uz si davam pozor na to co instlaujem + viem o tomto obrovitanskom BUGU(toto naozaj nie je feature). Ide o to ze nechcem preinstalovat cely systme len kvoli tomuto, tak ci je aj taot cesta mozna?
Drupal freelancer
Takže doposud žádný pokrok, zkoušel jsem lecos ale bez uspěchu, zkusím si sehnat jeden menší disk a udělat bitovou kopii C disku, potom to v XPéčkách prostě smáznu a děj se vúle boží.
INTEL Core I7 2600K D2 @5Ghz HTon , Asus Maximus V Extreme Z77,4x4GB Kingston Predator 2400Mhz,MSI LIGHTNING 680GTX 1400/7100,24"Benq PVA 16:9
2xSamsung SpinPoint F1 HD322HJ Sata II RAID 0 + Intel X25 SSD,WD my BOOK 1TB,700W Delta Electronics/HP,Hama - URAGE.
Chlazení : Čerpadlo: Laing 18W + XSPC TOP Radiatory: MORA2 + 9x120mm fan , XSPC RX480 + 4x120mm fan Bloky : CPU - CAWEDOG ZOUY 2.0 NB,SB+MOS EKuniversal
HARD CORE HW SERVIS - SERVIS S POUŽITÍM PROFESIONÁLNÍ TECHNIKY V OBLASTI : REBALLINGU, REFLOW, DIAGNOSTIKY - kompletní opravy poškozeného PC HW, které vám nikde jinde nenabídnou
On je problém i v tom, že W7 jednoduše stahují záplaty na disk, pokud to mají povolené a pokud je nenainstalujete, tak se v příští várce aktualizací vtipně stáhnou znova, takže může dojít ke stavu, že máte na disku jednu nenainstalovanou záplatu třeba 10xOsobně nechápu, proč ani nejdou běžným způsobem odebrat zálohy aktualizací.
Nicméně mám vážné obavy, že po smazání obsahu WinSxS, nebudou korektně fungovat aktualizace, nebo se dokonce systém zhroutí, protože složka obsahuje i hardlinks na systémové soubory.
Odvážní mohou zkusit tohle http://www.sevenforums.com/tutorials...anup-tool.html
dále vyjádření od zaměstnance MS ...
The WinSxS folder is 'supposed' to have duplicates of system and other components files. This is one of the main reasons for it being created in the first place.
If you remember "DLL Hell" where you would have software installation programs that would overwrite system dll files with their own versions and cause other programs to break in the process. This was a huge problem and the WinSxS folder was created to solve this problem.
WinSxS contains multiple versions of many files so that a program can use whatever version that it was created for, without bothering other installed software programs on the system.
Deleting duplicates in this folder will have only one result. A complete reinstallation of the operating system and other programs.
Ronnie Vernon
Microsoft MVP
Naposledy upravil Over; 23.05.2012 v 19:35.
# Core i7 2600K # Noctua NH-D14 SE2011# ASUS P8Z68-V Pro # Kingston 8GB DDR3 1600CL9 LoVo # EVGA GTX670 FTW Sig2 # X-Fi Titanium (+LM4562) # SSD Intel X25-E 32GB # SSD Intel 320 Series 160GB #WD1001FALS+SILENTMAXX # Optirac AD-7200S # Enermax MODU87+ 800W # Chieftec Dragon BIG # fan control Sunbeam Rheobus # Logitech G15NEW + G5 # EIZO S2031W-E # Sennheiser HD555 (595mod) #
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)