Citace Původně odeslal AjsTi
Ja osobne mam LG CD RW a stakymi to problemaji som sa nestretol. A to palim Audio cd 12x a prehrali to secky prehravace. Dokonca i Autoradio , ktoreje na taketo veci viac ako haklive. Mozna chyba nebude v tej napalovacke , ale v tom audio cd , ktore sa snazis prepalit. Nema nahodou nejaku ochranu ? Pripadne ak je to vaic medii , neblbne Ti IDE radic ? Alebo nemas virus ?
Na jaký pálíš média? Já jsem zkoušel TDK 80min, Verbatim 80min, Imation 80min a Samsung 80min a nic se nechytalo.