Na jaký pálíš média? Já jsem zkoušel TDK 80min, Verbatim 80min, Imation 80min a Samsung 80min a nic se nechytalo.Původně odeslal AjsTi
Na jaký pálíš média? Já jsem zkoušel TDK 80min, Verbatim 80min, Imation 80min a Samsung 80min a nic se nechytalo.Původně odeslal AjsTi
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)