a preco nie? pokial mas nejakeho znameho v obchode, tak je to v pohode...Původně odeslal Chocen
alebo im povies, ze to a to je blbe, nech ti ho vymenia... (takto som to uz raz robil a nebol problem)
staci mat stastie (o5) na predavajuceho
a preco nie? pokial mas nejakeho znameho v obchode, tak je to v pohode...Původně odeslal Chocen
alebo im povies, ze to a to je blbe, nech ti ho vymenia... (takto som to uz raz robil a nebol problem)
staci mat stastie (o5) na predavajuceho
Athlon XP1800+ @ 12*172/1,55V (slaby chladic: Titan D5TB(3) = TOTAL SHIT), Epox 8K9AI, Memtex 256 MB DDR 266Mhz - bezi na 402 MHz!!! (MemTest 12 hodin bez jedinej chyby), Manli Radeon 8500 128 MB DDR VIVO, 80GB Seagate Barracuda IV, CD-RW LiteOn 48/24/48, DVD Toshiba 48/16, 3x 80mm x 80 mm
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)