Dobře si pamatuju, jak asi před 10ti lety lidé říkali:
Telefon Samsung (LG) bych si nikdy nekoupil, to je ta firma, která umí dělat leda tak ledničky.
A je to pravda, Samsung a LG umí dělat ledničky.
Ne, vážně, najdi si Testoviny, kde byly ledničky testovány, jistě to nebude tak dávno.
Edit: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1...=2&clanek=1567 rok staré.




Odpověď s citací
