Me jde konkretne o il-2 sturmovik. Niceho takoveho jsem si tam nevsiml. Chci to hrat jen na jednom monitoru a to sekundarnim.
Paradoxem je, ze zrovna il-2 sturmovik v linuxu ve wine beha krasne a muzu si ho tedy spoustet libovolnem monitoru (tedy v linuxu) akorat pomocne aplikace, ktere se k tomu hodi (ovladace na logitech g940, freetrack, multithrotl,teamspeak2) predpokldam v linuxu moc behat nebudou ...... skoda no.





Odpověď s citací