ja to delam ze mazu Windows, Program Files, nejaky Recycled jestli tam je a vsechno z rootu, nabootuju z diskety a prenesu system z diskety na cecko a spustim instalaci ... jednoduchy jak facka, kdybych mel formatovat pri kazdym reinstalu tak to kde bych dneska byl ?![]()






Odpověď s citací