Citace Původně odeslal Hidden.Death
Tak jsem to zapnul na 8x a obraz byl v CS tak ostrej az me bolela hlava a y vzkonu to bere strasne moc ale strasne ))
hehe, kdybys mel radeona tak ten propad vykonu skoro nepocitis ani s 16x aniso, coz ty brecky GF4 ani neumi...a co jsem sledoval testy aniso ATI vs NVIDIE tak ATI ho ma lepsi nez GF4(na GF4 je to takovy furt rozmazany) a navic kvalita obrazu je uplne nekde jinde