tak ....ale myslim ze to pomoze iba v tedy ak ti nejde ani na 133 fsb.
Skus zmenit bios pripadne mirne vyzsiu/nizsiu freq.
tak ....ale myslim ze to pomoze iba v tedy ak ti nejde ani na 133 fsb.
Skus zmenit bios pripadne mirne vyzsiu/nizsiu freq.
A64,MSIk8NeoFSR,2x256MbPQI... (well, this suck's)
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)