Teď teprve mi to secvaklo sice jsem si zobrazil seznam příspěvků, ale ne jediný příspěvek. Tak tohle fér opravdu není, skoro bych řekl, že to je nějakej druh úchylky - když tvrdí, že nekritizuje atd., a přitom dělá takovýhle blbosti... no úlet.

Rozhodně obnovit příspěvky + ban, ať nám je zas nezedituje.