aha. tam já se neloguju. Naštěstí mnou používané služby tohle podporují...
aha. tam já se neloguju. Naštěstí mnou používané služby tohle podporují...
Oblíbil jsem si Dropbox - pokud chcete získat bonusových 250 MB k základním 2 GB, registrujte se zde (dozvím se Váš email a jméno, co zadáte při registraci).
Vyšla Mandriva Linux 2010 informace zde, download zde
AMD AthlonXP 2000+; 1,5 GB RAM;WD 250 GB + WD 60 GB; GF 4 MX 64MB VRAM.
Mandriva Linux 2010 CZ FREE (výchozí), Windows XP Professional SP3 CZ(jen škola).
Spokojený uživatel KDE 4.4.2
Pokud máte zájem, mám svůj blog, který najdete zde.
Blacknight: ad osud FF, pro mě FF zatím vede z důvodu množství užitečných a pěkně funkčních extensions. Třeba FoxyProxy, FlashGot, AdBlock, AllInOne Mouse Gestures (nepremáva v 3.6), Xmarks, ... To prostě v Chrome obdobu bohužel nemá.
Jinak je Chrome super a mít tam tohle všechno, tak do něj jdu. Rychlost a spotřeba RAM mě nějak netankuje a rozhraní mám v obojem ve výsledku podobné. Takže tak.
Ad. správce hesel - já mám v KeePass něco přes 100 různých accountů, které čas od času používám - to se pamatovat nedá, pokud teda jeden není autista apod...![]()
CUBE> Ryzen 7 7700X + Arctic Lq Frzr III ◦ 64 GB DDR5-6000 ◦ ASUS TUF B650PLUS ◦ ASUS RTX3060 OC 12GB ◦ Kingston KC3000 2TB ◦ SS G12 GM-650 Gold ◦ Samsung S27A800 4K
WORK> HP EliteBook 845 G9 ◦ Ryzen 5 PRO 6550 ◦ 32 GB DDR3 ◦ 2048 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 32" Dell 4K ◦ Win11 Enterprise
SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 2x4 TB WD RED + 2x16 TB Toshiba ◦ 10GbE NIC
PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
HOMECINEMA> TV Samsung UE55Q55T 55" 4K ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
OTHERSTUFF> Mikrotik RB760iGS ◦ Mikrotik CSS610 ◦ Mikrotik CRS326 ◦ UniFi WLAN ◦ Xerox B235 ◦ Canon PiXMA MG5350
pozor na to, na vytiahnutie hesiel z opara wand staci jednoducha utulitka ktora sa da bez problemu stiahnut.... cize ak ma niekto fyzicky pristup k pc a ci uz si to skopiruje alebo ma tu utulitu zo sebou, tak so ziskanim hesiel nema problem.
http://w-shadow.com/blog/2008/07/23/...word-recovery/
MSI K8N Neo FSR, Sempron 2800+, 2x 512MB DDR, 7600GS, SB Live, 80 GB Maxtor, WD3200AAKS, LG GSA-H12L, Acer 1951Cs, G25, Genius SP-HF 2000X, N95
Ano, o tom vím, ale úplně 100% to není. Ale opravdu mi pořád nedochází, čeho bych se měl na svém domácím PC bát? Že se někdo vloupe do X-tého patra paneláku a půjde si zkopírovat můj wand?![]()
MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2
Tohle ale funguje az ve chvili, kdy mas Wand odemcenej. Nebo to aspon fungovalo, kdyz jsem to naposledy potreboval.
Loading signature [ FAILED ]
Hesla mam v KWallete.
1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm
Já používám RoboForm už 3,5 roku a nashromáždil jsem mam 328 hesel.
Dobré dva roky dělám hesla 16ti místná, pokud to web dovolí, se skladbou znaků A-Z a-z 0-9 !@#$%^&*
A ty si fakt nezapamatuji. Vše mám chráněná jedním generálním heslem se 17 znaky.
Nemyslím, že jsem paranoik, ale při ztrátě či krádeži notebooku bych nerad ta hesla zratil nebo "daroval".
BTW: 14. 4. 2010 vyšla nová verze rozšíření RoboForm - Verze: 1.0.9.2 pro Chrome a už to funguje pěkně.
V původní verzi 1.0.8.0 u mnohých webů se toolbar vůbec nezobrazil a o vyskakovacím okně ani nemluvím.
CPU: Intel Core2 Duo E8400 3.0 GHz ■ MB: Gigabyte GA-X48-DS4 ■ RAM: Corsair 4x 2 GB DDR2 1066 CL5 ■ VGA: Gainward 8996-Bliss 8800GTS 512MB, PCIE ■ HDD: Samsung SATA 300 GB + 500GB ■ DVD: LG GSA-H44N Silver ■ Case: Chieftec LCX-01SL-SL-B ■ Power Supply: Seasonic S12II-500 500 W ■ Mouse: Logitech MX1000 ■ Keyboard: Logitech Media Keyboard Elite ■ LCD: Eizo L887 ■ Watercooled: -
Notebook: Acer TravelMate 8202WLMi - 100 GB + Mouse Logitech G7
Tak jsem nainstaloval linuxovou operu 10.60 a vydrzela dyl nez 10.50 (tj. dyl nez 15 vterin) - ale bohuzel jsem se musel zase vratit k 10.10, protoze ten jejich novej mechanismus skinu se mi mlati s xfce (mam cerne theme a bily font). Takze opera si vezme bilej font ze systemu a formulare udela taky bily, abych se nenudilPlus par mensich bugu.
Loading signature [ FAILED ]
co fonty, admixi? Taky se ti zobrazují špatně?
Oblíbil jsem si Dropbox - pokud chcete získat bonusových 250 MB k základním 2 GB, registrujte se zde (dozvím se Váš email a jméno, co zadáte při registraci).
Vyšla Mandriva Linux 2010 informace zde, download zde
AMD AthlonXP 2000+; 1,5 GB RAM;WD 250 GB + WD 60 GB; GF 4 MX 64MB VRAM.
Mandriva Linux 2010 CZ FREE (výchozí), Windows XP Professional SP3 CZ(jen škola).
Spokojený uživatel KDE 4.4.2
Pokud máte zájem, mám svůj blog, který najdete zde.
"Nejhorší není to, čeho jsme se dopustili na ostatních, ale to, co jsme spáchali sami na sobě."
Intel i5-8400 (CF) | GB Z370 Aorus Gaming K3 | Kingston 2x8GB HyperX Predator 3000MHz | GeForce GTX 560Ti | Samsung 860 Pro 512GB | SB X-Fi Gamer | Asus 2014L1T | Seasonic Focus Plus 550W | SilentiumPC Armis AR7 TG | EIZO EV 2455 | Marantz PM6006 plus Wharfedale Diamond 230 + Audio-Technica ATH-T500 | Windows 10 Pro
Wand.dat není ochrana hesel v Opeře, je to "jen" úložiště hesel. Pokud je potřeba hesla ochránit, je na to určeno Hlavní heslo (Master Password). Tím se zašifrují nejen hesla, ale i některé další věci (certifikáty...). Ale pozor - když se jednou Master Password zadá, už nejde zrušit! Před experimentováním doporučuju zazálohovat celý profil, protože po prvním zašifrování už nemáte šanci hesla z Opery vydolovat.
Malým dětem a blbcům počítače do rukou nepatří. ®
Nevíte někdo čirou náhodou, jakým způsobem ve FF4.0 upravit lištu navigace tak, aby vypadala jako v předchozí verzi? Tzn. pěkně vedle sebe pod záložkami: zpět / dopředu / obnovit / domů / zastavit. V příručce pro FF4.0 jsem toto nenašel a nenašel jsem to ani nikde v FF4.0. Tím ovšem neříkám, že to tam není anebo že to nejdepředem díky.
"Nejhorší není to, čeho jsme se dopustili na ostatních, ale to, co jsme spáchali sami na sobě."
Intel i5-8400 (CF) | GB Z370 Aorus Gaming K3 | Kingston 2x8GB HyperX Predator 3000MHz | GeForce GTX 560Ti | Samsung 860 Pro 512GB | SB X-Fi Gamer | Asus 2014L1T | Seasonic Focus Plus 550W | SilentiumPC Armis AR7 TG | EIZO EV 2455 | Marantz PM6006 plus Wharfedale Diamond 230 + Audio-Technica ATH-T500 | Windows 10 Pro
Teď nevím, jestli je to to, co myslíš, ale pravém myšidlo na Lištu navigace - Nastavit lišty... - a už můžeš přetahováním pozicovat co chceš do aleluja.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)