Výsledky 1 až 25 z 50

Téma: Instalace na SSD, co je špatně?

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    44
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní Re: Instalace na SSD, co je špatně?

    Já budu mít toho Vertexe, kterej je v porovnání s Intelem v zápisu dvojnásobně rychlejší (myslím 145MB/s u 60GB).

    DB a virtuál řešit nebudu, prostě to všechno nechám běžet na tom - právě kvůli tomu si ho pořizuju, aby mi tyhle věci běžely rychlejš. Když to umře, tak aspoň budu vědět, jak dlouho to vydrží - třeba budu pionýr death-kill-ssd testů
    CUBE> Ryzen 7 7700X + Arctic Lq Frzr III 64 GB DDR5-6000 ◦ ASUS TUF B650PLUS ◦ ASUS RTX3060 OC 12GB ◦ Kingston KC3000 2TB ◦ SS G12 GM-650 Gold ◦ Samsung S27A800 4K
    WORK> HP EliteBook 845 G9 ◦ Ryzen 5 PRO 6550 ◦ 32 GB DDR3 ◦ 2048 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 32" Dell 4K ◦ Win11 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 2x4 TB WD RED + 2x16 TB Toshiba ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung UE55Q55T 55" 4K ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB760iGS ◦ Mikrotik CSS610
    ◦ Mikrotik CRS326 ◦ UniFi WLAN ◦ Xerox B235 ◦ Canon PiXMA MG5350

  2. #2

    Standardní Re: Instalace na SSD, co je špatně?

    OK, tak potom poreferuj

    Hodně myslím bude v případě "úmrtí" vypovídající hodnota zapsaných GB ve SMARTu, vs. kapacita disku. Za předpokladu, že řadič bude přepisy rozprostírat vždy 100% pravidelně (což nebude) by se mělo jednat o dost vysoké číslo. Podle ohlasů majitelů co už reklamovali svoje SSD bude ale realita o hodně nižší..

    PS: Vědět, že mi SSD vydrží v plné zátěži min. 2 roky, tak jdu taky do toho. (pro rejpaly, vím že 2 roky záruka, ale zatím tomu neveřím tolik, abych se nejistil a nepustil tam ostrý data, ty výpadky/chyby pak stojí víc než reklamace disku)
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Integrace LP do instalace
    Založil kecinzer v sekci fóra Windows 7
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 26.08.2009, 19:53
  2. Instalace WinXP a 98se - PROBLEM
    Založil Mikeee v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 01.04.2006, 18:29
  3. [PHP] APACHE 2.0 + PHP 5 + MYSQL 4.0 + WinXP SP2 - INSTALACE
    Založil DAFER v sekci fóra Programování
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 05.11.2004, 00:02
  4. Madrake 9.2 - instalace, problémi s NVIDIA
    Založil Skodik v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 26.12.2003, 20:14

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •