Aha tak to možná - já ten článek nebral jako omáčku kolem utilitky, četl jsem hlavně to co mě zajímá.
Jako s tím výkonem jsem se možná špatně vyjádřil. Nárůst tam JE (aspoň podle benchmarků), ale zatím jsem jenom natáhl systém, takže to není moc na čem poznat.
Zarazil jsem se právě na tom, že se to chovalo proti očekávání jinak.
Odezva JE rychlejší, ale na své sestavě mám u RAIDu taky zkreslené měřítko "normální" rychlosti disku Takže aaano, moje očekávání bylo příliš veliké.
Až se tam nahodím Visual Studio, nebo Photoshop, teprve budu moct subjektivně porovnat komfort odezvy.