Výsledky 1 až 25 z 51

Téma: disky WD se 4 KB sektory (xARS)

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #10

    Standardní Re: WD15EARS

    Pro srovnání tři vedle sebe. Na vytížení CPU se nedívejte, běží tam TV (bez zásahu na tyto disky). Na WD je samozřejmě použit WD Align (on to dokonce doporučuje i prodejce - např. alfacomp).
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky
    Lost in Kalø, near Storsjön and to look at Knutshø or chilling at Lahaina.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Pochlubte se kolik toho sosnete
    Založil Miro2 v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 93
    Poslední příspěvek: 10.09.2008, 21:55
  2. PROCOMP BIW1M - AKY MAX PROCAK ???
    Založil DJSmart v sekci fóra Intel čipové sady
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 31.10.2004, 22:49
  3. Jake jsou nejlepsi Disky WD IBM Maxtor ...
    Založil Martyr-M v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 04.11.2002, 08:21

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •