Citace Původně odeslal Harry
Citace Původně odeslal Pepa
Odinsatluj modem, a pak ho nainstaluj znovu a zkus ho pichnout na jinej serial port
Ty si se s tim setkal? Proc zrovna toto reseni, kdyz se to tvari, ze se to vytocilo a pripojilo? Navic rikam, ze nejde rozkliknout ikona sit...
Pokud ti nejde otevřít nastavení sítě tak je něco špatně v konfiguraci. Je možnost zkusit to otevřít v nouzovém režimu přes Ovládací panel / síť. Pokud to nepůjde ani tam tak reinstall.