Pokud ti nejde otevřít nastavení sítě tak je něco špatně v konfiguraci. Je možnost zkusit to otevřít v nouzovém režimu přes Ovládací panel / síť. Pokud to nepůjde ani tam tak reinstall.Původně odeslal Harry
Pokud ti nejde otevřít nastavení sítě tak je něco špatně v konfiguraci. Je možnost zkusit to otevřít v nouzovém režimu přes Ovládací panel / síť. Pokud to nepůjde ani tam tak reinstall.Původně odeslal Harry
Velmi drahý vysokofrekvenční ohřívač okolního vzduchu.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)