Jey: Co se tyka chlazeni, tak to co mam v podpise uchladim za pomoci pasivu z Volcana 7 a na nem danej 80mm vetrak co mi ted toci asi 1500otacek.
V kejsu mi bezi taky jen jeden 80ti mm veytrak vzadu a taky pomalo beznej a s teplotou naky problemy nemam, takze to cos napsal je prehnany