moc pěkná práce! po dlouhé době něco extrémnějšího, co souvisí s názvem fóra![]()
moc pěkná práce! po dlouhé době něco extrémnějšího, co souvisí s názvem fóra![]()
IBM
Lenovo
Kriglnakafe
Obnovil jsem stránky a zítra předávám blok k otestování.Na stránkách jsou již výsledky mezi Cu a Ag .
Nová verze "ZOUY" (rev.4.1)je již otestovaná.Jenom dodám, že maximální průtok byl naměřen 1,8GPM.Průtok s LAING 10W bez topu s 8mm hadičkama 290l/h.
Už se těším na výsledky stříbrné verze.
Posílám fotky nového chladiče na chipset "TOKRA" který jsem vyvynul a v brzké době otestuji.Tyto bloky jsem schopen dodávat v neponiklované podobě již příští týden,s niklem o něco později.Tento univerzální blok je pro rozteče 44,5 až 66mm. Rozměry měděné základny jsou 40*40mm a POM topu 44*63mm.Moje HOMODOMO měření zjistilo snížení průtoku pouze o 4l/hod (360/356).
Tak už mám výsledky tlakových ztrár jak na "ZOUY" tak na "TOKRU".Jinak veškeré rozpracované novinky jsou zde http://www.cttl.cz/forum/viewforum.php?f=57
![]()
Tak je konecně otestovanej i HK 3.0 a v testu je vidět jak si stojí ostatni české bloky. http://www.cttl.cz/index.php?gid=10816
panejo, gratuluju koukam, ze jsi skoro jednicka1
Q9450.R4850.SM215tw.P5Q-Deluxe.x500.NZC130.Pix-501.xen
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)