Citace Původně odeslal DeeKay
bejt tebou tak fakt radsi vylepsim to PC

za 4000 bys moh upgradnout desku+cpu+ram
no právě.. 80 větráky + wind tunel to uchladí.. ale že je to řev..

uvažoval jsem o solteku s kt400, k tomu ramky a nějakej slušnej procál + dobrou sérii.. a taky zkusit vyreklamovat grafičku(heh)...

no a pak prodat to co mam... za to jeste neco dostanu..