no právě.. 80 větráky + wind tunel to uchladí.. ale že je to řev..Původně odeslal DeeKay
uvažoval jsem o solteku s kt400, k tomu ramky a nějakej slušnej procál + dobrou sérii.. a taky zkusit vyreklamovat grafičku(heh)...
no a pak prodat to co mam... za to jeste neco dostanu..




Odpověď s citací