No treba kdyz si je sadim a postim 3DMark tak to zacne vrnet- jak je integrovana.... Nebo treba OPERATION FLSHPOINT tam jak low hudba bezis treba tak to skoro je vic slyset nez ten beh. A to mam mic vypnutej-mute atd!