Citace Původně odeslal SOAD Zobrazit příspěvek
Ano to by asi jit melo, ale jestli se neletu je potreba prepsat 32bit instrukce na 64bit nebo ne ? A stim si stejne nevim rady.
Musism si to jeste v klidu prostudovat.
Musí to být zpětně kompatibilní, takže to určitě nemusíš přepisovat. Ostatně, e_x (eax, ebx, ecx, edx) jsou 32bitové registry a stejně tak můžeš použít _x registry, které jsou 16bitové - zase zpětná kompatibilita. Jen pak pracuješ s nižšími bajty v těch registrech.