nevim jak u vas, ale v Brne v TSku i v Softcomu maji v "radu" uvedeno, ze ztrata zarucniho listu je nejak "pokutovana"... V Softcomu uz jsem to jednou takhle resil, nic jsem neplatil (timto Softcomu dekujiPůvodně odeslal DANNY
) a dohledani zabralo asi 5 minut (pravda, pamatoval jsem si zhruba tyden koupe a to zbozi se denne neprodavalo).




Odpověď s citací