Mne to teda este nikdy neurobilo pani ani pri 1010 a ani teraz pri 1011... Dee ako mas nastaveny BIOS okolo AGP?
Mne to teda este nikdy neurobilo pani ani pri 1010 a ani teraz pri 1011... Dee ako mas nastaveny BIOS okolo AGP?
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)