a) pokud to chces osetrit primo na vstupu, tak zde je namiste nejaky ten script
b) co si matne pamatuju, php umi fci is_neco vicero, jedna je zminena
c) nejaky extra blby duvod proc to cpat do souboru a ne do databaze ? Jakmile tam budes mit vic nez nekolik jednotek veci, tak to bude nespravovatelny a pomaly.