Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Problem- Zamrzanie PC

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Problem- Zamrzanie PC

    Citace Původně odeslal Peca-on-line Zobrazit příspěvek
    Podívej se jaký napětí chtěj ty paměti a pokud pokud nemáš, tak ho manuálně nastav v biosu. Jestli už tohle máš, tak zkus nastavit o něco vyšší.
    tak som nastavil 1,651.. Mal som tam Auto a to bolo 1,500
    Uvidim ci to pomoze.
    Ale este jeden taky postreh.Ked som ukladal nastavenia BIOSu(menil som to napatie iba) tak mi hned vypol PC a potom sa sam zapol..Inokedy ked nieco menim tak sa iba restartuje.Je to nejaka chyba ?
    Dik
    edit1:este taka otazocka preco mi v cpuz ukazuje rozdielne Voltage? (http://bayimg.com/GAFaEAACL)
    Naposledy upravil Carmagedon; 05.12.2009 v 18:03.

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    39
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    325

    Standardní Re: Problem- Zamrzanie PC

    Nemělo by se to tak chovat, ale nejspíš to nic neznamená.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele DOC_ZENITH
    Založen
    24.05.2005
    Bydliště
    Praha 14 hloubětín.
    Příspěvky
    1 296
    Vliv
    280

    Standardní Re: Problem- Zamrzanie PC

    Je to zcela normální to vypnutí + zapnutí (hlavně u některých Asus desek) i ta rozdílná voltáž v CPU-Z, voltáž je pro každou frekvenci jiná. 1,65 není potřeba pokud paměti poběží na menším taktu.
    The best Unreal Tournament maniac.

  4. #4

    Standardní Re: Problem- Zamrzanie PC

    nepomohlo
    teraz napr ked hram hru tak sa mi zrestartuje hocikedy PC

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. USB hub - problém s napájením
    Založil 24-bit v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 07.03.2006, 00:35
  2. Problem s PC - Samovolne vypinanie
    Založil B7u3A v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 04.11.2005, 21:00
  3. Problém s odesíláním dokumentů u e-mailů
    Založil P.D. v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 30.10.2005, 07:24
  4. Dalsi problem s Audigy a Genius HT
    Založil astra4 v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 13.06.2003, 07:56

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •