Ten mi to taky nenacte. Zkousel jsem i Speedfan 4.08 a Wdiag od Westerna a nic.Původně odeslal rOn
Ten mi to taky nenacte. Zkousel jsem i Speedfan 4.08 a Wdiag od Westerna a nic.Původně odeslal rOn
Gigabyte 965-DS4 v3.3, Q9300, 4x1GB AData EE, Sapphire 4850
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)