Malli: díky za tip, K+ale asi mám trošku strarší typ, páč co si pamatuju mám to menu trošku chudší. Zítra na to ale zkusím ještě mrknout (teď naši čučej na TV)
Malli: díky za tip, K+ale asi mám trošku strarší typ, páč co si pamatuju mám to menu trošku chudší. Zítra na to ale zkusím ještě mrknout (teď naši čučej na TV)
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)