Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: při skenování čáry

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    50
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    338

    Standardní Re: při skenování čáry

    Trubicu vymenit a pozret aj sklo, ci tam nieje nieco prilepene. Tie cierne miesta su vypalene uz.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  2. #2
    Moderátor mince Avatar uživatele peta303
    Založen
    21.09.2003
    Bydliště
    PHA 4
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 417
    Vliv
    320

    Standardní Re: při skenování čáry

    Pokud nejsou na trubici nějaké nečistoty, je KO, jak říká Ajs. Skenery posledních let vydrží dost málo, především ve srovnání s mnohem staršími přístroji...

    Ačkoli LEDové Canony zatím mně, otci i všem, komu jsem je doporučil, drží.
    NB DELL E5480 (i5 7440HQ, 16 GB DDR4 Micron, 1 TB Micron M.2)
    PC Athlon X2 4600+, AC Alpine 64, ASUS M2A-VM, 4 GB DDR2 Transcend, HD2400 PRO, SB Live!, 3,5" TEAC, NEC ND-3520A, NEC AD-7203A, Transcend SSD 370 / 120, WD RED 2 TB, Fortron 400 PNF, EC ML-5410A, Chicony 2961, Genius NSO+, TESLA AZS 223 + TESLA ARS 1014, TESLA NC 470, TESLA SM 260, TESLA SM 261, TESLA B-101, HP 5820, 2x DELL 2009Wfp
    PC2 DELL Optiplex 3050 (i5 7500, 16 GB DDR4 Micron, HD5450, 500 GB Micron M.2, 2 TB 2,5" Seagate, DELL 2009Wt
    photo Nikon D90, Nikkor 18-70, Nikkor 24-120, Sigma 70-300, SB800

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Stále zapnutý numlock při startu WXP (IBM T41)
    Založil Brogg v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 04.02.2007, 19:41
  2. Občasné tuhnutí při bootování na MSI KT6 DELTA LSR
    Založil Josef Žižka v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 18
    Poslední příspěvek: 10.04.2004, 18:21
  3. PC při připojeném USB2 zařízení při startu BIOS zatuhne...
    Založil Nikolas v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 02.04.2004, 23:32
  4. Leadtek A360 a 53.03 - tma při spuštění čehokoli.
    Založil AmOn_Lhaw v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 20.01.2004, 23:32
  5. Kolik typu je RAID? (1,3,5,0,...)
    Založil Lada Zuzjak v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 07.11.2002, 09:04

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •