Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Jak vnutit rozliseni pri klonovani plochy?

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Jak vnutit rozliseni pri klonovani plochy?

    take bych rad vnutil sve HDReady televizi vyssi rozliseni v rezimu CLONE (ona si s tim sama dokaze poradit) tak aby se mi nezmensila plocha na primaru...

    Historie: C2Q Q6600 @3.2GHz (8x400) || MB: GB X48-DS5 rev 1.1 F8H || COOL: Thermalright Ultra 120 eXtreme || MEM: 4x 2GB Corsair Dominator PC2-8500C5@1066MHz
    Soucasnost: Ci7 3770 @default || MB: GB GA-Z77X-UD4H rev 1 F2 || COOL: Gelid Tranquillo rev2 || MEM: 2x 8GB Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL10 XMP
    VGA: Sapphire HD5870 VaporX / 1GB || HDD: 2x SSD Corsair M64 + 2x Velociraptor 74GB + WD 2TB Green || Sound: Realtek Azalia || Case: TT Eureka || PSU: Corsair HX620W

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    39
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    324

    Standardní Re: Jak vnutit rozliseni pri klonovani plochy?

    S tímhle jsou problémy často a spolehlivý řešení neznám. Expimentálně mám ověřeno, že existjou kombinace hw, na kterejch to neběží ani kdyby se člověk na hlavu stavěl. Každopádně bych se zaměřil na ovladače gk a ovladače těch zobrazovadel, někdy se dá najít ovladač na monitor, kterej oproti wokennímu nabízí víc rozlišení.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele jaluvkap
    Založen
    23.10.2002
    Bydliště
    Koprivnice
    Věk
    43
    Příspěvky
    851
    Vliv
    300

    Standardní Re: Jak vnutit rozliseni pri klonovani plochy?

    Mno nasel jsem tohle ... http://www.sevenforums.com/tutorials...esh-rates.html ... ale moc moudry z toho navodu nejsem ... mozna nekdo sikovnejsi prijde jak na to ...
    HOME 1 : WINDOWS 7 - ASUS P5Q-E - E2160@default - 4GB A-Data DDR2 800EE - Noctua NH-U12P - MSI HD5870 1GB@default - WD5000AAKS - WD 3200AAKS - WD 10EADS - WD 15EADS - Samsung 2.5" 320GB USB - Samsung 183L - HP LP2465 - Delta 700W from HP - 2xNF-P12 - Chieftec WH-02B-B-OP
    HOME 2 : Windows XP - Asus K8V-XE - A64 3000+@250*10/1.42V - Corsair Value 1024MB 2.5/3/3/6 333MHz - Samsung SP1614N - Toshiba M1712 - Diamondtron AOC 7A+ - Modecom Feel-V

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    39
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    324

    Standardní Re: Jak vnutit rozliseni pri klonovani plochy?

    No vypadá to jako návod jak si vyrobit správnej ovladač, pokud ho výrobce k tvýmu zobrazovadlu nenabízí. Co ti na tom návodu není jasný?
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Intel GMA 950 rozliseni 1366x768 - problem
    Založil Moralles v sekci fóra Ostatní grafické karty
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 27.11.2008, 15:11
  2. Definice vlastniho rozliseni na 780G
    Založil PetrT v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 16.03.2008, 20:02
  3. klonovani plochy v XP
    Založil jaluvkap v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 16.02.2004, 19:12
  4. Jak XPckum vnutit rozliseni 960x720?
    Založil Hasich v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 26.11.2003, 08:10
  5. Jak vnutit Catalistum jine rozliseni ??
    Založil theedge v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 19.09.2003, 11:15

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •