dneska už bych do toho nešel, natož do 65nm verze. buď chvíli počkej na fermi, nebo došetři na 58xx, ale tohle už nekupuj (případně jetý na aukru nebo tak nějak).
dneska už bych do toho nešel, natož do 65nm verze. buď chvíli počkej na fermi, nebo došetři na 58xx, ale tohle už nekupuj (případně jetý na aukru nebo tak nějak).
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)