Windows lahnu bez ohladu na verziu. Linux s ohladom na verziu - novsie verzie jadra su odolnejsie. Uz som tahal vadnu mechaniku z HP servera, nejaky inteligent v nej nechal aj CD (ktore sa to pokusalo precitat). Bol tam nejaky hnusny RedHat s ich prehistorickym jadrom - nepadlo to cele, ale spomalilo sa to tak, ze to bootovalo mozno 15 minut.