Takový manažer sám o sobě nebude - potřebuje obsluhu filesystému.
Ideálně asi potřebuješ WinPE a v nich třeba TC.
Takový manažer sám o sobě nebude - potřebuje obsluhu filesystému.
Ideálně asi potřebuješ WinPE a v nich třeba TC.
Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím hodnocení/reputaci/karmu - prostě ikonku s vahami pod avatarem.
Kdo vás kdy a za co ohodnotil uvidíte ve svém Uživatelském panelu.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)