Mno tak musím říci, že dnes mě příjemně překvapila slečna na O2 lince 800 151515. Situace: přes rok mám tarif O2 Trio (internet + pevná linka + TV) za necelých 1.400,- Kč / měsíc. Jelikož už nikam nevolám a celkově je tento tarif docela nevýhodný, chtěl jsem na výše uvedeném čísle pevnou linku zrušit (jinak to nejde).
Slečna na lince mi sdělila, že tak měsíčně ušetřím celých 150,- Kč!Tak jsme to trošku rozebírali, já "cáral" na O2 stránkách a uviděl: akční cena internetu 500,- Kč s DPH a TV za 300,- Kč s DPH (pro nové zákazníky). Chvilku jsme se o tom bavili, slečna si 1x někam zavolala a ejhle: ono to jde nastavit i pro stávající zákazníky s platností ode dne domluvy, tzn. ode dneška!
Pro mě to je taková malá výhra - zejména proto, že jiný internet nežli od O2 mít nemohukabel je tu jenom od O2 a vzhledem k poloze bytového domu ani žádný signál pro wi-finu.