Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Problem s LG mechanikami na ASUS P5Q PRO

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Moderátor mince Avatar uživatele peta303
    Založen
    21.09.2003
    Bydliště
    PHA 4
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 417
    Vliv
    320

    Standardní Re: Problem s LG mechanikami na ASUS P5Q PRO

    Vyzkoušej i jinou mechaniku, což může ukázat nekompatibilitu (hlavně dřív, než tě napadne pro ni běžet do krámu ), především bych se ale podíval na nastavení SATA řadiče - pokud je v režimu AHCI nebo RAID, aspoň zkušebně bych zkusil emulaci IDE, co kdyby byl problém tady.

    S VIA chipsety je zas horor instalovat XP ze SATA DVD mechaniky... U mechanik jsem raději zůstal u IDE.
    Naposledy upravil peta303; 11.09.2009 v 22:25.
    NB DELL E5480 (i5 7440HQ, 16 GB DDR4 Micron, 1 TB Micron M.2)
    PC Athlon X2 4600+, AC Alpine 64, ASUS M2A-VM, 4 GB DDR2 Transcend, HD2400 PRO, SB Live!, 3,5" TEAC, NEC ND-3520A, NEC AD-7203A, Transcend SSD 370 / 120, WD RED 2 TB, Fortron 400 PNF, EC ML-5410A, Chicony 2961, Genius NSO+, TESLA AZS 223 + TESLA ARS 1014, TESLA NC 470, TESLA SM 260, TESLA SM 261, TESLA B-101, HP 5820, 2x DELL 2009Wfp
    PC2 DELL Optiplex 3050 (i5 7500, 16 GB DDR4 Micron, HD5450, 500 GB Micron M.2, 2 TB 2,5" Seagate, DELL 2009Wt
    photo Nikon D90, Nikkor 18-70, Nikkor 24-120, Sigma 70-300, SB800

  2. #2
    Junior Member Avatar uživatele UnderT
    Založen
    07.02.2006
    Bydliště
    Spisska Nova Ves(Kosice)
    Příspěvky
    50
    Vliv
    0

    Standardní Re: Problem s LG mechanikami na ASUS P5Q PRO

    Nastavenia radica som tiez kontroloval. S RAID nastavenim sa nedostanem ani cez POST a s AHCI mam vo win bluescreen Potom ostava este enhanced IDE alebo compatible IDE ale ani pod jednym mechanika necita dvd
    BTW aj ja by som sa vratil k IDE mechanike ale mam len jeden PATA konektor, na ktorom uz mam disk. Ten je uplne na spode a nebudem rozoberat polovicu pocitaca kvoli osadeniu mechaniky
    CPU:C2D E7200 2.53@4Ghz Cooler: CoolerMaster Gemin II MB: Asus P5Q PRO VGA: Gainward HD4850 GS RAM: Patriot 2x2GB DDR2 800@1010Mhz 5-5-5-15 HDD: Samsung SpinPoint F1 320GB SATA, Hitachi 160GB PATA PSU: 480W Tagan Easycon LCD: 19" Hyundai L90D+ DVD-RW:LG GH22LS50 Mouse: Logitech MX300 Case: Sunbeamtech Samurai Black Repro:Genius HT 5.1 Printer:Canon PIXMA MP-610

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. asus P5Q pro - bluescreen
    Založil axetom v sekci fóra Intel čipové sady
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 19.11.2008, 10:50
  2. ASUS 138G V2 - problém s AP
    Založil Tomi-wu v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 25.02.2008, 20:50
  3. VELKY PROBLEM S ASUS CUSL2 - prosim poradte
    Založil Lisak v sekci fóra Intel čipové sady
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 23.04.2005, 10:01
  4. Problém s AGP na Asus P4C800-E?
    Založil Martin BlackHawk v sekci fóra Intel čipové sady
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 21.11.2003, 01:31
  5. Asus A7V333 problem Instalace OS
    Založil Ralen v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 02.02.2003, 12:26

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •