Napadá mě snad jedině, že bys měl pořešeno rozložení pinů na konektoru daného LCD, vyřešené napájení dle specifikací panelu a doufat, že bude stačit LCD, podsvícení, invertor a napájení...

Něco podobného se tu už řešilo, ale mám pocit, že to dopadlo "nijak".