Citace Původně odeslal Pavlis Zobrazit příspěvek
jj to je stejne a ty tam pises ze to Canon vymenuje zdarma. To jako opravdu? AHW za to nic nechce? To by byla parada...
Sakra to sou rychlici, neska rano prisla SMS, ze je fotak opraveny. Snimac vymenili, vycistili objektiv a hledacek, blesk taky funguje. Nic sem neplatil. Canonu smekam, ze se zakazniky nevyjebal, muze tak ode me v budoucnu cekat i dalsi nakupy...