Osobne si myslim, ze je presmerovani na forum nejlepsi zpusob.
Pokud se udela nova hlavni stranka, narazi se zrejme na problem, kdo tam bude psat nove prispevky, kdyz ani ted na to nikdo cas nema...
Pokud by se vymyslel obsah na hlavni stranu, klidne bych se do jeji tvorby castecne angazoval (nedelam ani phpRS ani VB, ale delam spousty jinych veci).
Otazkou tedy je, zda to vubec ma cenu.
Jsem nazoru ze kazda hlavni strana, ktera neni aktualizovana kazi dojem...





