...to moze byt sposobne X-faktormi (napr. tym Palominom,nastavenim pameti, VCore atd.), ale co viem na zahr. forach FSB dostali skoro na 200MHzPůvodně odeslal SiNi
![]()
...to moze byt sposobne X-faktormi (napr. tym Palominom,nastavenim pameti, VCore atd.), ale co viem na zahr. forach FSB dostali skoro na 200MHzPůvodně odeslal SiNi
![]()
VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)