Je to téměř na jistotu tím, že jsem betu na RC upgradoval místo instalace na čisto. 2 kompy se stejným způsobem upgradu, a chová se to stejně, nenainstaluješ. 2x jsou zkoušel na čistou instalaci RC tutéž verzi DT , a šla bezproblémově.
Je to téměř na jistotu tím, že jsem betu na RC upgradoval místo instalace na čisto. 2 kompy se stejným způsobem upgradu, a chová se to stejně, nenainstaluješ. 2x jsou zkoušel na čistou instalaci RC tutéž verzi DT , a šla bezproblémově.
MB G... a to už taky není pravda ;)
A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)