Je to téměř na jistotu tím, že jsem betu na RC upgradoval místo instalace na čisto. 2 kompy se stejným způsobem upgradu, a chová se to stejně, nenainstaluješ. 2x jsou zkoušel na čistou instalaci RC tutéž verzi DT , a šla bezproblémově.